Ligazemst.be

Sporthallen

  • 8227 | Heiveld (2860 Sint - Katelijne - Waver)

    Hagelsteinweg 1
    2860 Sint - Katelijne - Waver

    Dinsdag 22:00      ZVC MECHELEN ( Reeks 1 )

    Woensdag 21:30      BRAS ( Reeks 3A )

  • 8228 | Sporthal Kouter (2811 Leest)

    Dorpstraat, 67
    2811 Leest

    Woensdag 21:00      ATHLETICO HOMBEEK ( Reeks 1 )

    Woensdag 21:00      HEFFENHEIM ( Reeks 1 )

    Woensdag 22:00      THE SKULLS ( Reeks 3B )

    Woensdag 22:00      YOUNGSTARS 07 ( Reeks 1 )

    Vrijdag 20:00      GOLDGETTERS ( Reeks 2B )

    Vrijdag 20:00      ATHLETICO HOMBEEK ( Reeks 1 )

    Vrijdag 20:00      JONG & OUD 2 ( Reeks 3B )

    Vrijdag 21:00      LEEST D ( Reeks 2B )

    Vrijdag 22:00      JONG & OUD 1 ( Reeks 1 )

    Vrijdag 22:00      OUDE TISSELTBAAN ( Reeks 3B )

  • 8236 | Sporthal Winketkaai (2800 Mechelen)

    Winketkaai, 39
    2800 Mechelen

    Maandag 21:00      KBC-CCM ( Reeks 1 )

    Dinsdag 22:00      DANDY UNITED ( Reeks 2B )

    Woensdag 22:00      WINKETKAAI ( Reeks 3A )

  • 8250 | Sporthal Terhaegen (2840 Terhagen)

    Europalaan, 3
    2840 Terhagen

    Maandag 22:00      ATLAS LIONS ( Reeks 3B )

    Vrijdfag 20:00      NO PASARAN ( Reeks 1 )

  • 8313 | Sporthal De Nekker (2800 Mechelen)

    Nekkerspoel-Borcht
    2800 Mechelen

    Maandag 20:00      SCHERPSCHUTTERS ( Reeks 3B )

    Dinsdag 19:30      KBC-CCM ( Reeks 1 )

    Donderdag 21:00      CAFETARIABOYS ( Reeks 3B )

    Vrijdag 19:00      SCHERPSCHUTTERS ( Reeks 3B )

    Vrijdag 20:00      KBC-CCM ( Reeks 1 )

  • 8350 | Sporthal De Plaon (2800 Mechelen)

    Eksterstraat, 100
    2800 Mechelen

    Woensdag 21:00      T KLUCHT ( Reeks 2B )

    Donderdag 22:00      FC BLANCO ( Reeks 2B )

  • 8378 | Sporthal Paardenstraatje (2800 Mechelen)

    Paardenstraatje 8 (Veemarkt)
    2800 Mechelen

    Woensdag 21:30      SPORTING FOCUS ( Reeks 2A )

    Vrijdag 22:00      RAJA MECHELEN ( Reeks 2A )

  • 8381 | Sporthal De Sporthal (2220 Heist-op-den-Berg)

    Lostraat, 48a
    2220 Heist-op-den-Berg

    Vrijdag 22:00      GOUDEN STUDS ( Reeks 2B )

  • 9036 | Gemeentelijke Sporthal (1932 St-St-Woluwe)

    Leuvensesteenweg, 196
    1932 St-St-Woluwe

    Dinsdag 20:00      RECREATIVO ( Reeks 1 )

    Vrijdag 21:00      FOXES ZAVENTEM ( Reeks 2A )

  • 9067 | W.Vandenberghecentrum (1860 Meise)

    Brusselsesteenweg, 71A
    1860 Meise

    Dinsdag 19:00      VVC BADEK ( Dames Reeks 1 )

    Vrijdag 19:00      ATLETICO MEISE ( Reeks 2A )

    Vrijdag 22:00      RELEGATORS ( Reeks 2B )

  • 9071 | Sporthal Sportschuur (1861 Wolvertem)

    Populierenlaan, 20
    1861 Wolvertem

    Dinsdag 22:00      WOLVEN ( Reeks 2B )

  • 9072 | Zaal Verma (1840 Malderen)

    Karreveld 3
    1840 Malderen

    Dinsdag 22:00      KOMMAROP ( Reeks 3A )

    Dinsdag 22:00      KOMMAROP ( Reeks 3A )

  • 9073 | Sporthal Peizegem (1785 Merchtem)

    Molenbaan, 54
    1785 Merchtem

    Woensdag 22:00      FIN DE CARRIERE ( Reeks 3A )

  • 9081 | Sporthal De Waterleest (1980 Eppegem)

    Waterleestweg 12
    1980 Eppegem

    Maandag 21:00      GALISJ ( Reeks 3A )

    Maandag 21:00      DE RUT ( Reeks 2A )

    Maandag 22:00      DEN DERDEN HELFT ( Reeks 3B )

    Woensdag 22:00      Jeppe 10,5 ( Reeks 2B )

    Woensdag 22:30      KANNISHOTSKIS ( Reeks 1 )

    Donderdag 22:00      BLACK MAGIC ( Reeks 2A )

    Donderdag 22:00      LA ALBICELESTE ( Reeks 2A )

    Vrijdag 21:00      SPORTSMINDED ( Reeks 3A )

    Vrijdag 21:00      DOUW DUVELS ( Reeks 3A )

    Vrijdag 22:00      DE SOCCERDUDES ( Reeks 2A )

    Vrijdag 22:00      DE CARAVAN ( Reeks 3A )

  • 9083 | Sporthal Bosveld (1830 Machelen)

    Heirbaan, 12
    1830 Machelen

    Woensdag 22:00      FIN DE CARRIERE ( Reeks 3A )

    Vrijdag 20:30      HARA KIRI ( Reeks 2B )

    Vrijdag 21:30      T AMUZEMENT ( Reeks 1 )

    Vrijdag 22:30      DE ROOS ( Reeks 3B )

  • 9086 | Sporthal Centrum (1980 Zemst)

    Schoolstraat 13
    1980 Zemst

    Maandag 19:00      ROZE BRIGADE ( Reeks 3B )

    Maandag 20:00      HANSWIJK LG ( Reeks 1 )

    Maandag 20:00      ZUJA ( Reeks 2A )

    Maandag 21:00      CELTIC ( Reeks 3A )

    Maandag 21:00      TURBO ( Reeks 3A )

    Maandag 22:00      AS TECHNICS ( Reeks 3B )

    Maandag 22:00      FISTIK UNITED ( Reeks 2B )

    Dinsdag 19:00      TEAM NJOY ( Reeks 1 )

    Dinsdag 19:00      A.J.E.G. TINNE 15 ( Reeks 3A )

    Dinsdag 20:00      TRAMALEIRS ( Reeks 3A )

    Dinsdag 20:00      DEN BRUINVIS ( Reeks 2A )

    Vrijdag 19:00      TRAMALANT ( Reeks 1 )

    Vrijdag 19:00      AJAX ZEMST ( Reeks 3B )

    Vrijdag 21:00      JONKIES 5.2 ( Reeks 2A )

    Vrijdag 21:00      FSV CITIZENS ( Reeks 3B )

    Vrijdag 22:00      GOTCHA UNITED ( Reeks 2B )

  • 9115 | Sporthal Boortmeerbeek (3190 Boortmeerbeek)

    Sportveldweg z/n
    3190 Boortmeerbeek

    Vrijdag 20:00      UNITED ( Reeks 2A )

    Vrijdag 21:00      CLUB 2000 BMB ( Dames Reeks 1 )

  • 9118 | Sporthal Hofstade Heide (1981 Hofstade)

    Zandstraat 3
    1981 Hofstade

    Woensdag 22:00      SUBLIMO ( Reeks 3B )

    Woensdag 22:00      FAST FOOT ( Reeks 2A )

    Vrijdag 20:30      ANACONDA ( Reeks 3A )

    Vrijdag 20:30      CAFETARIABOYS ( Reeks 3B )

  • 9124 | Sporthal Hertblock (1820 Steenokkerzeel)

    Orchideeënlaan z/n
    1820 Steenokkerzeel

    Maandag 21:00      WALKERS ( Reeks 3B )